UK RU EN

Переклади по всій Україні

Бюро перекладів «Мова Клуб» надає послуги перекладу документів та інших текстів будь-якої складності в віддаленому режимі, що дозволяє приймати замовлення з будь-якого міста України.

Щоб перекласти текст англійською, німецькою, польською або іншою мовою, не виходячи з дому чи офісу, вам необхідно відправити його на нашу електронну пошту і після узгодження всіх нюансів здійснити оплату. Перекладений документ або текст ми надішлемо на ваш e-mail або доставимо кур'єром в будь-яке місто України.

Фахівці нашого бюро перекладів виконують свою роботу якісно і професійно, надаючи послуги відповідно до світових стандартів. При виникненні будь-яких питань менеджери детально поінформують про них, нададуть повну інформацію про складний процес перекладу і підкажуть, як правильно оформити документ.

Переклад документів віддалено - економія вашого часу!

Зараз така послуга, як переклад текстів онлайн набуває все більшої популярності. У нашому бюро перекладів Mova Club розуміють, наскільки дорогоцінна кожна хвилина у зайнятих людей, тому допомагають скоротити час на надання послуги до мінімуму. Вам не потрібно витрачати кілька годин на поїздку в транспорті, щоб відвідати офіс агентства. Необхідно всього лише скористатися перекладом документації онлайн.

Як замовити переклад текстів онлайн з будь-якого міста України?

  • На сайті нашого бюро ви оформлюєте замовлення за допомогою готової форми або відправляєте його на електронну адресу. Прикріплюєте документ будь-якого формату (JPEG, TXT, PDF, DOC), що вимагає перекладу, вказуєте мову, якою потрібно його перекласти, і залишаєте свої дані;
  • Наш консультант по телефону або по електронній пошті уточнює у вас терміни виконання, обговорює вартість послуги, дає загальні рекомендації та відповідає на інші ваші питання;
  • Ви проводите оплату в повному обсязі, або половину суми. Зробити це можна будь-яким зручним для вас способом. Зазвичай клієнти користуються популярними платіжними сервісами, такими як Приват24. Ваш документ тут же відправляється фахівця для перекладу;
  • Ви отримуєте перекладений документ на електронну адресу в зазначеному вами форматі. Якщо ви вносили тільки половину суми, то оплачуєте решту коштів.

Переклади текстів онлайн в Україні - переваги

Щоб замовити переклад документа або тексту будь-якої складності, вам не потрібно виходити з дому або залишати робоче місце. В результаті ви економите кошти на проїзд, а заощаджений вільний час витрачаєте на свій розсуд з максимальною користю.

Зараз витрати на громадський транспорт або особистий автомобіль постійно збільшуються. Тому при замовленні перекладу онлайн ви не платите гроші на проїзд до офісу нашого бюро. До того ж вартість наших послуг значно нижче, ніж у прямих конкурентів. В результаті ви отримуєте подвійну економію і вигоду.

Переваги очевидні: ви, сидячи біля комп'ютера, і без особливих зусиль замовляєте переклад тексту онлайн і швидко та без зайвих витрат отримуєте готовий документ.

Наша компанія Mova Club завжди рада надати послуги з перекладу, а наші консультанти відповісти на будь-які питання, адже ми працюємо для вас!

Телефонуйте вже: (044) 592-99-98, KyivStar (098) 23-22-555, MTC (050) 539-51-54, Lifecell (063) 590-58-88.